Zdjęcia z krakowskiej codzienności oraz mniej lub bardziej wartościowe opisy i refleksje rdzennego Krakusa
RSS
poniedziałek, 21 lutego 2011


Przyszedł czas na drugi po wznowieniu mojej działalności wpis ;) Dziś mieliśmy w Krakowie taki typowy, raczej ponury zimowy dzień, co chyba dość dobrze widać na powyższej fotce wykonanej w drodze na zajęcia, w okolicach Hali Targowej. Zdecydowanie oczekuję już wiosny, bo zima, szczególnie w mieście mnie już na chwilę obecną irytuje, bo nie ma co ukrywać, że miejska zima do najpiękniejszych nie należy, a i śniegu za bardzo nie ma, więc po co to wszystko? Osobiście nie moge się już doczekać ciepłych wiosennych dni i zapachu kwitnących kwiatów... ale się rozmarzyłem ;) To byłoby na tyle, życzę dobrej nocy i obiecuje kolejne wpisy w niedalekiej przyszłości :)
wtorek, 15 lutego 2011


Za wieloma namowami postanowiłem zreaktywować mojego bloga ;) Mam nadzieję, że Was to cieszy, jednak nie ukrywam, że nie mam już tyle czasu co kiedyś i raczej wątpliwe są codzienne wpisy, ale będę się starał przynajmniej kilka razy w tygodniu robić wpis ;)
Dziś zdjęcie moim zdaniem bardzo ładnych i schludnych budynków biurowo-mieszkalnych przy ulicy Armii Krajowej wykonane w drodze powrotnej z basenu i wizyty u siostrzeńca ;) Na dziś to byłoby na tyle, trzymajcie ciuki za moją wytrwałość w blogowaniu ;) Mam nadzieję, że mimo długiej przerwy uda się przywrócić dawny ruch na tym blogu ;)
sobota, 05 czerwca 2010


Przepraszam za kolejny miesiąc zwłoki z prowadzeniem bloga :) Nareszcie słońce! A ja poszedłem sobie na spacer na Rynek, i zdaję relację z parady smoków, a przy okazji daje 2 fotki z kontrowersyjnego świeżo odremontowanego Placu Szczepańskiego, fontanna jest ponoć kiczowata w nocy, ale w dzień mi osobiście sie bardzo podoba, przy okazji dzieciaki mają nowe miejsce do zabawy i ochłody ;)
środa, 12 maja 2010
piątek 7 maja 2010

Powrót i pocztówka z Wrocławia


Musicie mi jakoś to wybaczyć, ale zwyczajnie w świecie zabrakło mi chęci i czasu do blogowania. Teraz postanowiłem wrócić, ale mimo nazwy bloga wątpię, że starczy mi czasu i chęci do codziennych wpisów, będę dodawał fotki, ale nie codziennie ;) A teraz na dobry początek powrotu pocztówka z wyprawy do Wrocławia z 7 maja ;)
wtorek, 09 marca 2010
Poniedziałek 8 marca 2010

Aleje Mickiewicza nocą... cz. 2-gaNo i znów po pewnym czasie prezentuję całkiem udaną ku mojej radości fotkę z Alei Mickiewicza, tyle, że z nieco innej strony niż poprzednio ;)
Niedziela 7 marca 2010

Smoki made in ChinaWłaśnie panowie rozkładają kramy z krakowskimi pamiątkami prosto z Chin, bo tam ponoć ludzie produkują nasze smoczki...
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 62