Zdjęcia z krakowskiej codzienności oraz mniej lub bardziej wartościowe opisy i refleksje rdzennego Krakusa
RSS
środa, 30 września 2009


A dziś kawałek tego, co w Krakowie najpiękniejsze, czyli jedna z uliczek w okolicy Rynku - tym razem ul. Mikołajska ;) Tak przy okazji znajduje się tutaj świetna pizzeria "Cyklop", dawno tam nie jadłem, ale nie sądzę, żeby się zepsuli ;)


A dziś fragment obiektów Wisły, a konkretnie to fragment wejść na stadion, pewnie nie długo pozostaną one w takim stanie, bo i im przydało by się troszke odświeżenia i pewnie tak się stanie jak już skończą z samym stadionem ;)
poniedziałek, 28 września 2009


Fotka zrobiona na ul. Bosackiej, a po prawej ten budynek, to nic innego jak Dworzec Autobusowy;)


Już myślałem, że odłoże robienie wpisu na rano, bo BLOX znowu nie wiedzieć czemu działa krowiasto i przez to nie zdążyłem przed północą ehhh... No ale jednak się udało jeszcze przed snem i prezentuję kawałek Złotej Jesieni, w piękny słoneczny niezielny dzień na krakwskim Podgórzu, które moim zdaniem najlepiej wygląda o tej porze roku ;)
sobota, 26 września 2009


Znów mam dla was zdjęcie z Sosnowca, bo znów pojechałem na meczyk Wisełki ;) Dziś na meczu mieliśmy ciekawą akcję, cała ierwsza połowa bez dopingu w proteście za ukaranie kibiców Lechii Gdańsk po tym jak wywiesili flagę z napisem coś w stylu 17 września 1939 4 zabór Polski... Prawda jest taka, że pzrecież tak było, a PZPN jak zwykle się musiał przyczepić, szkoda tylko, że nasz protest da przysłowiowe g.... ;P;)


Kolejne baaardzo ładne graffiti związane z moim ukochanym klubem ;);D
 
1 , 2 , 3